Lapas

sestdiena, 2012. gada 7. jūlijs

Radoša aktivitāte vasarai jebkuram bērnu vecumam

Šis laikam gan nav priekš mammām, kas satraucas par katru netīrumu. 


Sajūsma nebija remdināma, noteikti nepieciešamais atribūts bezgalīgai sajūsmai ir spogulis, kurā lūkoties visu krāsošanās laiku.
No otras puses - ir vasara, kad ir pieejami visādi mazi baseini, lielas bļodas, tāpēc iesaku patiesi izmēģināt. Pirmo reizi mēs šo darījām, kad Kristiānai bija, sķiet, pusotrs gads. Sākotnēji bērnam tā ir sajūtu pieredze, maņu izkopšana, sava ķermeņa juteklīguma iepazīšana, šogad 3arpus gadu vecumā jau ķēpāt visu ķermeni bija mazsvarīgāk, ar lielu aizraušanos notika sejas apgleznošana ar smalko otiņu. 
Iešana vannā atkal, protams, atsevišķa aktivitāte. Šinī brīdī ienāca prātā, ka varbūt vajadzēja pirms krāsošanās apsmērēt meitu ar kremu, bet, atkal, no otras puses - nodarbe ilgam laikam un ar ļoti uzskatāmu rezultātu - tātad Montessori praktiskās dzīves vingrinājums sanāk;)

3 komentāri:

  1. drosmīgi :D kas tā par krāsu,kaut kāda speciālā?

    AtbildētDzēst
  2. Forši, vajag ļaut bērnam izpausties! :) Vai vannu pēc tam varēja atmazgāt? Un jā, kas tā par krāsu?

    AtbildētDzēst
  3. Uz sejas tika lietota speciālā - sejas apzīmēšanas krāsa, LV nopērkama, piemēram, Timmari. Uz ķermeņa lielie laukumi ar parastajām pirkstiņkrāsām tika ķellēti. Akrila vannai nekādas vainas, tā jau pieredzējusi ne to vien :D

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow Me on Pinterest