Lapas

otrdiena, 2012. gada 21. augusts

Kanoe divu dienu izbrauciens ar trīsgadnieku

šis bija Kristiānas vislielāko sajūsmu izraisošais brīdis - mēs abas jau esam tunelī :)visādi savādāk - ceru, ka man nekad vairs nebūs jāairē gumijas laiva, kanoe Kristiānai patika ļoti un izturēt sēdēšanu varēja!

Bērniem tika iedotas (www.kanotkungen.se) ne tikai drošības vestes, bet arī augumam piemēroti airi un Kristianai otrajā dienā jau ļoti labi prata airēt nesašļakstot visu laivu un nebremzējot gaitu.


Kanoe pa ezeriem Zviedrijā diezgan atšķirās no kanoe pa upēm Latvijā.

Galvenā atšķirība - krasti ir klinšaini praktiski visu laiku,bet straumes neesamība padara ezerus par ļoti pievilcīgiem vairāku dienu laivošanas pasākumiem ar bāzes nometnes izveidošanu, visu mantu atstāšanu nometnē un līganu airēšanu šurpu turpu.Tā kā starp ezeriem mēdz būt dažāda garuma sauszemes strēles, tad neatņemams inventārs ir kanoe piestiprināmie ritentiņi, ar kuru palīdzību transportēt laivu uz nākamo ezeru.Ritentiņi tuvplānā


Zviedrijas mežiem raksturīga iezīme - oficiālajās kempinga vietās bez "meža tualetes" un ugunskura vietas ir arī nojume ar saskaldītu malku, kuru var izmantot, ja nav laika/vēlmes/mākas atrast malku mežā. Foto tapis braucot prom, ierodoties nojume bija pilna ar malku :)

ģimenes kopbilde :(

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow Me on Pinterest