Lapas

otrdiena, 2012. gada 13. marts

Atkal par "3gadnieks var noiet vismaz 3km dienā"

Grāmatas par fizisko aktivitāšu svarīgumu, par kvalitatīvu ģimenes laiku, par veselīgiem hobijiem, to sniegtajām iespējām.

Lasu šo:


Pēc tam lasīšu šo:Kaut kur iesākta stāv šī, arī izlasīšu, izmantojot uznākušo (paldies saku ceļvežiem) lasītpriekuKo Jūs tagad lasāt?


3 komentāri:

 1. Cerams, pastāstīsi mazliet tuvāk. Ļoti ieinteresējos par otro grāmatu, varbūt finanšu uzplaukuma brīdī būs pat jānopērk. Būtu jauki, ja Tu uzrakstītu, vai ir vērts.

  AtbildētDzēst
 2. Atliek man apsolīt, ka ieraksts guļ mēnešiem pie melnrakstiem :(

  "Vērts" ir tāds ļoti subjektīvs jēdziens :) kādu no pasauli izzinošajām priekš bērniem (par šo cenu sanāk pat 3 gab), droši vien, ir vairāk vērts, bet man gribējās grāmatu sev un tā nu ir sanācis, ka bērni ir mans sirdsdarbs un sirdshobijs šobrīd, tāpēc arī kas jauns par bērnu tēmu. es līdz šim nekad nebiju pirkusi padomu tipa grāmatas, bet Montessori nepieciešamais jau ir un šī iekārdināja. jau tagad paredzu, ka traucēs, ka varēs just, ka autors no ASV (tas traucē arī tai, ko lasu šobrīd), bet mēģināšu uzrakstīt vairāk ko domāju, kad grāmatu saņemšu un veltīšu laiku lasīšanai

  AtbildētDzēst
 3. Atbildot uz jautājumu, ko es lasu - Kūlis un Kūle "Filosofija" :D :D - eh, šīs skolas gaitas...

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow Me on Pinterest