Lapas

piektdiena, 2011. gada 26. augusts

Ikdienas ainiņas

Lai citiem ko pasmelties idejas, lai pašiem ko atcerēties:Pēc dažādos veidos fasntastiskās bērnu gleznošanas ballītes Latvijā, Zviedrijā sekoja trīs reiz mazāka viesu skaita ziņā, bet bija ļoti jauki. Ciemos bija 2 puiši, vienam  no kuriem ļoti ļoti patika zīmēt un otram vairāk intersēja visas citas papildus izklaides iespējas - dārza bērnu mājiņa, batuts un tamlīdzīgi.


Bilde no pasākuma sākuma, kad vēl zīmē visi bērni :)

Kristiāna tika pie jaunās "pšik-pšik" gleznošanas izmēģināšanas. Ļoti patika un tiek praktizēta joprojām!
Ēšana kā aktivitāte saistīja visus.
Kristiāna ver putu formas uz "pūkainajiem salmiņiem". Laba aktivitāte koordinācijai un gaumes izjūtas attīstīšanai :) - tika izveidotas neskaitāmas krelles visai ģimenei.


To pašu pūkaino salmiņu vēršana caurdurī. Šī aktivitāte izvērsās divu stundu garumā -caurduris kļuva par ķiveri, tad no salmiņiem veidojām joku velosipēdu, tad caurduris kļuva par zābaku ar šņorēm utt utjpr


Lietainā laikā Kristiānai ļoti patīk būt laukā. Un darīt visu to pašu ko parasti.


Galvenais, lai ir atbilstošs apģērbs.


Kopā ar ciemiņiem bijām izslavētajā Pepijas Garzeķes muzejā 


Iespējams tādēl, ka patrāpījāmies laikā, kad tur bija ļoti daudz cilvēku, bet mammām īpaši nepatika. Kristiāna gan bija apmierināta un man ir plāns aiziet nesezonā vēlreiz uz turieni.Kopā ar ciemiņiem arī izlēkājāmies!


"Mīceklis" arvien ir topā
Kādā jaukā dienā Kristiāna pēkšņi sāka izrādīt interesi par Montessori cilindriem. Kādu stundu vismaz es cēlu laukā un viņa meklēja pareizo vietu, kur likt atpakaļ.
KATRU reizi sajūsma par pareizi atrasto vietu bija neremdināma.


Kopš abām gleznošanas ballītēm zīmēšana uz mazformāta A4 nav ienākusi prātā, bet apgleznot koka zilonīti ar ausu kociņu palīdzību bija riktīgs hits!
2 komentāri:

  1. Dikti jaukas ainiņas ;) Un "pšik", "pšik" ir vispār kolosāla ideja :))

    AtbildētDzēst
  2. jā, mazuks būtu sajūsmā, ka vēl kāds bērns "grib darīt visu to pašu" lietū, būtu kompānija!

    AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow Me on Pinterest