Lapas

svētdiena, 2011. gada 17. jūlijs

Ar loģiku viss kārtībā

No visām ainiņām, ko gribēju pēdējā laikā piefiksēt, pagaidām atminos divas: - dārzā mums ir ķiršu koks, Kristiānai ļoti mīļa nodarbe ir lasīt ķiršus no zariem.


Bļodiņā jau ir gana salasīts un ēst nemaz vairs tik ļoti negribās, bļodiņa stāv uz galda un Kristiāna mēģina mani pierunāt iet kopīgi lasīt ķiršus, uz ko saņem atbildi ne vienu reizi vien, ka "vispirms jāapēd tie ķirši, kas bļodiņā un tad varēs iet lasīt jaunus". Paiet kādas 24 stundas un es ļoti priecājos, ka meitai uznācis dalīšanās garastāvoklis un viņa cienā mani ar ķiršiem aizgūtnēm, paužu vārdiski savu atzinību, uz ko Kristiāna lietišķi nosaka: kad tu apēdīsi visus ķiršus, tad es varēšu iet lasīt jaunus no koka!

 - esam ciemos, ēdam manis cepto kūku. Kristiāna vēlas jau otro gabalu, Didzis to uzlicis Kristiānai nepieņemamā veidā uz šķīvja, uz ko Kristiāna izmet to no šķīvja un paziņo,ka šito neēdīs, bet grib citu! un te Didizis iekrīt, teikdams: nākamo nevar dabūt, kamēr iepriekšējais nav apēsts.. Kristiāna aši piekrīt apēst šo un uzskata par pilnīgi leģitīmu pieprasīt nu jau trešo gabalu :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow Me on Pinterest